Strony

środa, 2 lipca 2014

One week left!


Tak, dokładnie za tydzień o tej porze będę już w samolocie! :) Ale zaraz, zaraz, przecież do 8 września jest jeszcze ponad 2 miesiące! Tak, tak! Ale już za tydzień lecę do.... Hiszpanii! :) Będę sobie wakacyjnie aupairować w pięknej Katalonii, w okolicach Barcelony:) Bilet już zakupiony, wszystko postanowione, więc mogę się z Wami podzielić tą informacją:)


Rodzinkę znalazłam na aupair-world.net. Wymieniliśmy dużo maili, i przeprowadziliśmy 2 rozmowy na skype. I od początku złapaliśmy super kontakt! Będę się zajmować 2 dzieci: chłopcem (13 lat) i dziewczynką (11lat). Zajmować to za dużo powiedziane, bo jedyne czego ode mnie wymaga rodzina to rozmawianie po angielsku z nimi:) Także można powiedzieć, że lecę na wakacje;) Tylko host nie mówi po angielsku, ale za to zna francuski. Będzie śmiesznie!:) Hostka już mi całą listę miejsc wypisała, gdzie mnie zabiorą. I kazała pamiętać o zabraniu aparatu :) hehe Mała już się podobno nie może doczekać, codziennie dopytuje, czy napisałam maila, i kiedy przyjadę, bo jej się nudzi:P Podobno odlicza dni do mojego przyjazdu. A ja niekoniecznie, bo tuż przed wyjazdem czeka mnie jeszcze egzamin licencjacki..ajajaj. Ale chciałabym miec to wszystko już za sobą i móc spokojnie lecieć! Potem wrócić, dopiąć ostatnie sprawy i lecieć do mojej amerykańskiej rodzinki!:)

8 komentarzy:

 1. haha identycznie jak ja, teraz hiszpania a w sierpniu usa :) powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe wiem, że Ty też! Szkoda tylko, że nie będziemy gdzieś koło siebie;)

   Usuń
 2. Aha, I komu lepiej?? :P no nic, czekam na zdjęcia z hiszpańskich plaż, skąpanych ciepłym słoneczkiem :D Pozdrawiam :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikomu nie lepiej, wszystkim dobrze, bo USA so soon! :) Postaram się coś tu czasem dodać:) Buziaki!:)

   Usuń
 3. oo au pair w Hiszpanii i to jeszcze przez APW - high five! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. High five! :) Wiem, że Ty też bo śledzę Twoje losy na blogu!:)

   Usuń
 4. wow ale świetnie! to sobie pozwiedzasz w ciągu następnego (ponad) roku trochę :)

  OdpowiedzUsuń