Strony

wtorek, 11 lutego 2014

Test predyspozycji zawodowych

Nie wiem, jak Wy, ale ja od zawsze lubiłam rozwiązywać wszelkie testy (no poza tymi uczelnianymi :P). Zawsze też byłam właśnie ciekawa tych testów dotyczących przyszłości/kariery zawodowej itd, i tego, co mi w nich wyjdzie. Tak to już chyba jest, jak się nie wie, w którą stronę iść u progu dorosłości. Jednak takie testy mimo wszystko jakoś nigdy mi nie pomagały swoimi rozwiązaniami, bo niczego konkretnego się z nich nie dowiadywałam, albo były to bardzo ogólne rzeczy, albo takie, które kompletnie mi nie pasowały. Dziś trafiłam na test, udostępniony przez kogoś ze znajomych na facebooku (a jakże!) i kliknęłam. Był dość długi, i czasem żadna odpowiedź mi nie pasowała, ale rozwiązała, i po przeczytaniu wyników, stwierdziłam, że rzeczywiście całkiem nieźle mnie opisuje :)
Co mi wyszło?


No to chyba aupair to nie pomyłka :) Kiedyś koleżanka rozmawiając z moją mamą też powiedziała, że jestem bardzo opiekuńcza, więc coś w tym musi być! Taka już po prostu jestem, lubię pomagać :)

Gdyby ktoś chciał rozwiązać sobie test, podaję linka: www.mbti123.com/mbti/pl/
A tutaj znajdziecie dokładniejsze opisy wyników: http://zawodowe.info/charakterystyka-typologi-wg-mbti/

Co śmieszne wg tej drugiej strony wśród idealnych zawodów dla mnie znalazł się także ekonomista, więc może moje studia to nie taka znowu pomyłka? :)

Jeśli macie chwilę czasu - rozwiążcie i pomyślcie!
Pozdrawiam wszystkich cieplutko! Wiosna tuż, tuż! :)

6 komentarzy:

 1. Jak tak sobie patrzę na te nasze wykresy to chyba jednak wychodzisz na tą bardziej odpowiedzialną x) Więcej osądzasz, myślisz i przykładasz wagę do doświadczenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem prawie pośrodku wszystkiego, jak zwykle :) och żeby moja odpowiedzialność mnie tylko nie zawiodła w przyszłym tygodniu! :)

   Usuń
 2. Rzeczywiście au pair to nie pomyłka! (: Oh uwielbiam rozwiązywać wszelkiego rodzaju testy, więc też sobie zrobię! (:

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Tutaj "emiliax" ta "nowa" z forum ;)
  Będe śledzić Twoją przygodę z AuPair ^^

  OdpowiedzUsuń